5.1 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Gresa e Shyhretes është bërë si nuse, kaq bukur po i rri fustani i gjatë

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja