December 2, 2020
Portali Shprehja

Grimi i shndërron këto gra të zakonshme në yje të Hollivudit

Grimi i mirë mund të frymëzojë një person të jetë më i sigurt dhe të jetojë jetën e tij në maksimum.

Ekspertja e kozmetikës, Goar Avetisyan beson se çdo grua është një yll i Hollywood-it.

Ajo u jep krijime të pabesueshme grave me gjendje të rënda të lëkurës ose që janë shumë të sëmura, duke i transformuar plotësisht për t’i ndihmuar të duken po aq të bukura nga jashtë, sa edhe nga brenda.

Avetisyan ka një prani tepër të suksesshme në internet, me mbi 9.7 milionë ndjekës në Instagram, 282 mijë abonentë në

“YouTube” dhe shkollën dhe studion e saj të bukurisë në qendër të kryeqytetit rus.

Goar e sheh veten si një artiste grimi që adhuron jetën në maksimum dhe dëshiron të ndajë dashurinë e saj me këdo që mundet.

Ajo siguron orë mësimi dhe zbukurimi si fizikisht, ashtu edhe përmes videos.

Artistja e njohur e makijazhit u transferua në Rusi me familjen e saj kur ishte vetëm një vjeç. Rruga e saj drejt famës dhe pasurisë filloi që kur ishte adoleshente.

Kur ishte 11 vjeç, ajo filloi të eksperimentonte me përbërjen mbi vete.

Në moshën 16 vjeç, ajo po u bënte miqve dhe të njohurve të saj. Përfundimisht, ajo që ishte thjesht një hobi u kthye në një punë të plotë.


Të Ngjajshme

Sara e fut barkun në gips

admin

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

admin

Majlinda i ‘sos’ efektet për tu shfaqur më bukur në foto

admin

Leave a Comment