January 23, 2022
Portali Shprehja

Gruaja e bën burrin për spital, arrestohet nga policia

Një grua është arrestuar në Prishtinë, pasi e njëjta dyshohet se pas një mosmarrëveshjeje me bashkëshortin e saj, e ka sulmuar fizikisht atë.

Tact Watches

Sipas policisë viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërkaq e dyshuara është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj, viktimën mashkull kosovar dhe i kishte shkaktuar lëndime trupore. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës.

Të Ngjajshme

Situata në Ukrainë, Britania paralajmëron për një tjetër plan të Rusisë

admin

Fyu Presidentin Erdogan, gazetarja arrestohet në orën 2 të mëngjesit

admin

Vuçiq mori një listë me 7 persona që po përgatiteshin për ta vrarë

admin

Leave a Comment