September 25, 2020
Portali Shprehja

Gruaja e godet burrin me enë kuzhine në Fushë Kosovë, e bën për spital

Një grua pas një mosmarrëveshje e ka goditur burrin e saj me enë kuzhine.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 16:00, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, viktima kishte pranuar tretman mjekësor.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se ditë më parë pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij të dyshuarën femër kosovare, e njëjta e kishte goditur me një enë kuzhine. Viktima kishte pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment