November 29, 2020
Portali Shprehja

Gruaja e Korab Shaqirit zbulon këtë moment intim

Korab Shaqiri nuk është nga ata këngëtar, emri i të cilit përflitet e lakohet përditë në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari i njohur, është kujdesur që ta mbajë sa më larg nga sytë kurreshtar jetën e tij private.

E, pavarësisht kësaj, media kohë pas kohe ka gjetur hapsira për ta diskutuar jetën dhe marrëdhënien e Korabit me të shoqen, Lulen.

Ndërkohë, e rezervuar me postime është edhe bashkëshortja e këngëtarit, e cila megjjthatë nuk është kursyer për ta prezantuar të birin përmes kësaj foto tejet simpatike, shkruan “Kosovarja”.


Të Ngjajshme

Kështu e kanë dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit Shyhretja e Learta

admin

Tayna duke ekspozuar gjoksin, thotë së ngjason me këtë këngëtare

admin

Nikolla: Sot për herë të parë shqiptarët festuan me flamur kombëtar

admin

Leave a Comment