Gruaja në Suharekë goditet nga vetura, vozitësi ikë nga vendi i ngjarjes

Në Suharekë dje një femër u godit nga vetura, gjersa ishte duke e kaluar rrugën.

I dyshuari i panjohur pasi e kishte shkaktuar aksidentin, nuk ishte ndalur në vendin e ngjarjes.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe më pas është liruar në shtëpi.

Detaje të tjera rreth rastit nuk dihen. 

loading...

Të ngjajshme

Arrestohen dy persona në Obiliq, u përleshen mes vete rreth disa mbeturina

shprehja

Gjuajtje me armë në Prishtinë, njësitet policore në vendin e ngjarjes

shprehja

Dëmtohet gypi i ujit në një fshat të Prizrenit

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë