November 25, 2020
Portali Shprehja

Gruaja nën ndikimin e alkoolit rrah burrin në Fushë Kosovë

Një femër nën ndikimin e alkoolit ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 00:50, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, e dyshuara është arrestuar dhe më pas me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar e dyshuara f/k, pasi që e njëjta nën ndikim të alkoolit ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj viktimë m/k. E njëjta me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Vet-aksident në Mitrovicë, lëndohet një femër

admin

Vdekje e dyshimtë në QKUK, rasti në hetim

admin

Të shtëna me armë në Vushtrri, arrestohen dy persona

admin

Leave a Comment