January 23, 2022
Portali Shprehja

Gruaja nga Vushtrria raporton në polici se i është zhdukur burri

Policia e Kosovës ka njoftuar se ankuesja femër nga Vushtrria ka raportuar se bashkëshorti i saj kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij.

Rasti ka ndodhur me 8 janar 2022 rreth orës 12:35.

Tact Watches

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili ka udhëzuar të hapet rasti i cili vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona në Gjilan për posedim dhe shitje të kokainës – në mesin e tyre një zyrtar policor

admin

Ishte nisur drejt Zvicrës me pasaportë që dyshohet se nuk ishte e tij, ndalohet nga policia

admin

Gjatë 24 orëve, katër raste të dhunës në familje në Kosovë

admin

Leave a Comment