November 28, 2020
Portali Shprehja

Gruaja që lindi pa këmbë ecën nëpër altar në ditën e dasmës

Rosie Babor, e cila jeton në Cebu City, Filipine, fillimisht kishte planifikuar të përdorte karrocën e saj në ditën e dasmës, transmeton lajmi.net.

Using her hip and right arm for support she made her way down the aisle. She held onto a bouquet of flowers in her left hand and wore a specially made dress that allowed her to move more easily

Rosie dëshironte të përjetonte ditën e saj të martesës si çdo nuse tjetër dhe vendosi të ecte vetë nëpër korridor.

Në dorën e majtë mbajti buqetën e saj të nusërisë dhe kishte veshur një fustan nusërie të personalizuar që ia bënte më të lehtë për të ecur në korridor. /Lajmi.net/

Rosie and Mario had been dating for three years before deciding to get married and their limited service was attended by family and close friends

Të Ngjajshme

Prekëse: Momenti kur gruaja që mposhti koronavirusin takohet me burrin

admin

Vajza qëndroi 7 orë mbi veturë, për ta përshëndetur nënën në spital

admin

86-vjeçarja jetoi për vite në këtë shtëpi, një ditë mori një letër misterioze që ka pikëlluar gjithë botën

admin

Leave a Comment