August 11, 2022
Portali Shprehja

Gruaja rrah burrin në Leposaviq

Një rast i dhunës në familje raportohet se ka ndodhur të enjten në Leposaviq.

Policia njofton se një burrë ka raportuar se është sulmuar nga një grua.

“Leposaviq 28.07.2022 – 18:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar nga e dyshuara femër kosovare”, thuhet në raportin e policisë.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kompetent me urdhrin e të cilit rasti procedohet në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vidhen shtëpitë e tre vëllezërve në Prizren – hajnat marrin stoli ari, para të gatshme e gjësende me vlerë

admin

Dy persona arrestohen pasi rrahën një të mitur në Hanin e Elezit

admin

Arrestohet në Viti i dyshuari për vjedhje të rëndë dhe posedim të substancave narkotike

admin

Leave a Comment