February 26, 2021
Portali Shprehja

Gruaja sulmohet nga bashkëshorti në Gllogoc

Një person është arrestuar pasi e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 18:15, në Gllogoc.

Siç thuhet në raport, viktima kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak të dyshimit se në shtëpinë e tij e kishte sulmuar bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Si pasoj e rastit viktima kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vetë-aksident në Podujevë, lëndohet një person

admin

Dy aksidente trafiku brenda një ore në Prishtinë, tre të lënduar

admin

Vrau të dashurin, 18 vjet burgim për një femër në Ferizaj

admin

Leave a Comment