September 24, 2020
Portali Shprehja

Gruas i bie iPhone-i nga një lartësi prej 1,500 km teksa bënte paragllajd

Teksa po incizonte eksperiencën e saj të rrallë, me “selfie stick”, teksa e ndërron dorën, gruas i bie pajisja bashkë me iPhone-in e saj, shkruan lajmi.net.

Videoja është ngarkuar nga tabloidi britanik ‘Daily Mail’ në faqen zyrtare të videove në ‘Facebook’, teksa ka marrë qindra reagime.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta parë ngjarjen. /Lajmi.net/

Woman drops her iPhone from more than 5,000ft while paragliding

There's no way she's going to get her phone back now! 😮📱 via ViralHog

Gepostet von Daily Mail Video am Sonntag, 6. September 2020

Të Ngjajshme

Një hënë e re e vogël është zbuluar për tokën

admin

Më thuaj ke zgjedh të të them cili je! Zgjidh një unazë dhe zbulo personalitetin

admin

Burri bën paragllajd në 1.700 m lartësi me shtrat të dhomës së gjumit

admin

Leave a Comment