13.9 C
Skopje
November 16, 2019
Informacione Vendi

Grubi: Bashkë jemi më të fortë

Artan Grubi
Sot hapëm dyert e selisë për kolegët doganier nga Tetova në takim të përbashkët me sekretarin, kryetarin e sapozgjedhur të degës së Tetovës, Florim Besimi, Ministrin Hisen Xhemaili dhe autoritetet tjera të Tetovës.
Takimi kishte për qëllim transparencën dhe ndëgjimin e halleve, ideve dhe iniciativave të nëpunësve doganor dhe me këtë nismë tonën do të vijojmë edhe në qytetet tjera.
Bashkë jemi më të fortë.

Artikuj të ngajshëm

Ish-truproja e Mijallkovit arratiset nga arresti shtëpiak

shprehja

Ambasadorë nga vende të ndryshme të botës njihen me historinë e qytetit të Gjakovës

shprehja

Ambasadori gjerman priti nxënësit e ShMP “Jahja Kemal” në zyrën e tij

shprehja