February 1, 2023
Portali Shprehja

“Grupi i zjarrit” tregon dhëmbët në Studeniçan (FOTO)

I ashtuquajturi “grupi i zjarrit” në BDI, nisi sonte takimet në terren me qytetarë dhe anëtarë të partisë.

Takimet i nisën në Studeniçan ndërsa në këtë takim është vërejtur një numër i madh i qytetarëve.

Në këtë takim ka qenë i pranishëm nënkryetari i BDI-së Izet Mexhiti, sekretar organizativ Blerim Bexheti, kryetar i Këshillit mbikëqyrës të BDI-së, Musa Xhaferi si dhe disa anëtarë të tjerë të kryesisë së lartë të partisë./Zyrtare.net/

Të Ngjajshme

Grupi i Zjarrit në Kërçovë: Ahmetin e mbrojmë vetëm ne

Duel i futbollistëve shqiptarë në Kupën e Italisë

Kristian Eriksen, jashtë terrenit deri në muajin prill

Leave a Comment