June 18, 2021
Portali Shprehja

“Grupi Kumanova” lajmërohen nga burgu, tregojnë prapaskenat e ngjarjes së vitit 2015-të (VIDEO) – Iliria News Agency

“Grupi Kumanova” lajmërohen nga burgu, tregojnë prapaskenat e ngjarjes së vitit 2015-të (VIDEO) – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Ja pse Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë – Iliria News Agency

admin

Takimi i Vjosës me Erdogan in – Iliria News Agency

admin

Mbi 4 milionë vdekje nga COVID-19 në botë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment