March 21, 2023
Portali Shprehja

Habit Shqiptari: Nuk pij uji që 3 vite, do të jetoj 150 vjet!

Nutricionisti Ylli Gramatiku ka treguar se ka një regjim të pazakontë ushqimor. Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania ai tha se gjatë një dite ai konsumon fruta shumë të pjekura, shumë perime dhe nuk pi ujë prej 3 vitesh.

Nga ky regjim ushqimor ai tha se do të jetojë mbi 150 vjet. “Unë pretendoj të jetoj sa më gjatë dhe sa më shëndetshëm. Nuk dua të rri shtrirë dhe të merrem me ilaçe. Dua të jetoj deri në 150 vjeç”- theksoi ai.

Të Ngjajshme

Gjukanoviq dhe Millatoviq në rundin e dytë të zgjedhjeve për president të Malit të Zi

admin

Ahmeti për Kurtin: Është anteu i Kosovës, mos të bie në kurthe të armiqve

admin

Zelensky: Rusia do të mbajë përgjegjësi për çdo akt terrori kundër ukrainasve

admin

Leave a Comment