September 26, 2020
Portali Shprehja

Hajnat kryejnë vjedhje në një barnatore në Viti

Sot rreth orës 03:00 të mëngjesit në fshatin Pozhoran të Vitisë ka ndodhur një rast vjedhje në një barnatore.

Lajmin e ka bërë të ditur Oda e Farmacistëve të Kosovës, të cilët kanë shprehur keqardhje për rast.

Rastin e ka konfirmuar për Telegrafin edhe zëdhënësi i policisë në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Po mund të ju konfirmojë se ka ndodhur një rast vjedhje, policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke kryer hetimet”, ka thënë Hashani.

Hashani ka thënë se ende nuk dihen detaje tjera rreth këtij rasti. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment