January 21, 2021
Portali Shprehja

Hajnat tentojnë të kryejnë vjedhje në një bankë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Ferizaj ka pranuar informatën se persona të panjohur kanë dëmtuar-thyer kamerën dhe derën prapa bankomatit të një banke me qëllim vjedhje.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar se, të dyshuarit nuk kanë arritur të hyjnë brenda.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, është informuar edhe prokurori. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vetura godet për vdekje këmbësoren në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

admin

Kanosi nënën e tij, një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit nga Ferizaj

admin

Kanosi motrën duke ia dërguar foton e revoles në “Viber”, arrestohet një person në Ferizaj

admin

Leave a Comment