May 16, 2021
Portali Shprehja

Hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi në Podujevë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur të shtunën mbrëma në Podujevë.

Policia përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se hajnat kanë arritur të vjedhin para dhe stoli ari në shtëpinë e viktimës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar në polici se nga person-a të panjohur i është hapur me forcë dera e hyrjes së shtëpisë së tij e cila ishte pa përkujdesje dhe sipas ankuesit i janë vjedhur para te gatshme dhe stoli ari. Rasti vazhdon të hetohet nga Policia e Kosovës”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment