September 29, 2022
Portali Shprehja

Haradinaj kërkoi dorëheqjen e Kurtit, vjen reagimi i parë nga Lëvizja Vetëvendosje

Nga Lëvizja Vetëvendosje kanë reaguar pas kërkesës së Ramush Haradinajt për dorëheqjen e kryeministrit Albin Kurti.

Këtë e ka bërë deputeti i kësaj partie, Enver Haliti.

Ai iu kundërpërgjigj Haradinajt, duke i thënë se është ai që duhet të tërhiqet nga politika.

“Pajtohem plotësisht që është koha ideale për të, bile pak e vonuar tërheqja e tij nga jeta politike e publike.

E shpëton vetën dhe na kursen neve”, shkroi Haliti në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Ramush Haradinaj paska thënë që është fisnike me ditë kur me u tërheqë.

Pajtohem plotësisht që është koha ideale për të, bile pak e vonuar tërheqja e tij nga jeta politike e publike.

E shpëton vetën dhe na kursen neve.

Të Ngjajshme

Përshtypje: Shqipëria, vendi që hoqi “vellon e misterit”

admin

Eskalon debati mes hoxhës dhe Matoshit: Hajvan… Shko pije naj birrë

admin

Kryeministrja italiane:”Jo krijimit të xhamive të reja”

admin

Leave a Comment