-0.1 C
Skopje
December 5, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Haradinaj merr pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Njohja dhe respekti për kulturat e ndryshme është baza më e fuqishme në ndërtimin e marrëdhënieve të forta dhe miqësive të qëndrueshme. Kënaqësi të isha pjesëmarrës në “Javën e Kuzhinës Italiane” bashkë me ambasadorin italian, Piero Cristoforo Sardi”, ka shkruar Haradinaj. /Lajmi.net/

Artikuj të ngajshëm

Gani Geci: VV po sillet sikur t’i kishte fituar 51%

shprehja

Komuna e Haraçinës pa rrymë, ja përse?

shprehja

Zaev refuzon kërkesën e opozitës për ratifikimin e parakohshëm të Protokollit për anëtarësim

shprehja