24.4 C
Skopje
October 20, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Haradinaj ndërpret fjalimin në Gjilan, respekton ezanin

Gjatë tubimit, në një moment ai e ka ndërprerë fjalimin e tij.

Kjo pasi që në atë moment po thërriste ezani në xhami për lutje.

Artikuj të ngajshëm

INA: Zaev largohet, Qeveri teknike 100 ditëshe, zgjedhjet më 12 prill

shprehja

Pendarovski: Ja përse kam ftuar këtë format të liderëve, dy maqedonas dhe pesë shqiptarë

shprehja

Takimi i liderëve, vetëm ASH e njeh rolin e femrës në politikë!

shprehja