15.5 C
Skopje
September 22, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Haradinaj takon Zaevin, e quan mik të mirë

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Haradinaj ka publikuar një fotografi me Zaevin, shkruan lajmi.net.

Haradinaj në mbishkrimin e kësaj fotografie, Zaevin e ka cilësuar si mik të mirë.

Postimi i plotë i Haardinajt pa ndërhyrje:

Bisedë miqësore me Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sonte në Shkup.

Gjithmonë kënaqësi të bashkohemi me miq të mirë!. /Lajmi.net/

Artikuj të ngajshëm

Arrin grupi i ri i vullnetarëve amerikan

shprehja

Parafushata s’mund të ndalet, PZAP e hedh një ankesë si të palejuar

shprehja

Kërkohet dorëheqja e ministrit dhe një drejtori të Qeverisë së Zaevit

shprehja