August 11, 2022
Portali Shprehja

Hëngri diçka kur po luante në park, humb jetën 2-vjeçari në Itali

Një fëmijë 2 vjeç ka humbur jetën në Itali, ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur Pieve di Cadore, raportojnë mediat italiane.

Djali i vogël u sëmur në shtëpi dhe më pas u dërgua në spital, por fatkeqësisht humbi jetën. Hipotezat për vdekjen e papritur te vogëlushit janë se ai mund të ketë gëlltitur diçka në park, si helm miu ose kërpudhë.

I vogli kishte qenë në një park lojërash me babain e tij disa orë para se të sëmurej. Dhe ka qenë babai ai i cili ka thënë se e ka parë fëmijën në një moment të fusë diçka në gojë.

.

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment