May 26, 2022
Portali Shprehja

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

Gundogzu Yuzudik ka kaluar disa ditë duke vjellë pasi hëngri një hamburger me proshutë derri, transmeton lajmi.net.

Për shkak të besimit fetar, ai kurrë në jetë nuk kishte ngrënë mish derri dhe tani po ndihem i sëmurë fizikisht.

Tact Watches

Ai pretendon se nuk ishte në gjendje të hante për ditë të tëra pasi djathi i tij u mbush me produktin e derrit, pavarësisht se vazhdimisht u kërkoi atyre që të mos e përfshinin atë në ushqimin e tij.

“Kur shkova për të ngrënë burgerin tim, hëngra një kafshatë dhe nuk kishte shije të duhur. E hapa atë dhe shikova që ishte e mbushur me proshutë.

“Edhe kafshimi më i vogël më bëri të ndihesha i sëmurë mendërisht dhe fizikisht. Për tre ditë më pas nuk po haja siç duhet.

“Isha i uritur fizikisht, por nuk mund të haja pa të vjella, po ndihesha i sëmurë.

“Mendimi i proshutës me mish derri më bëri të ndihesha i sëmurë. Edhe kur do të përtypja ndonjë gjë, automatikisht mendoja se ishte proshutë”, tha ai.

Gundogzu për këtë ndodhi e lë fajtorë stafin e “Burger King” pasi sipas tij ai i ka bërë të ditur atyre që nuk dëshiron të konsumojë mish derri, por atij iu servua një hamburger që nuk e dëshironte. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Futbollisti i Fiorentinës joshet nga prezantuesja në konferencë për shtyp, bëhet hit në internet

admin

Qeni me peshë gati 100 kilogramë, shpesh e ngatërrojnë me lopë

admin

Pamje të frikshme: Momenti kur leopardi tenton ta sulmojë foshnjën

admin

Leave a Comment