7 C
Skopje
February 11, 2019
Feja Islame

Historia e tij me te shti ne dhe per se gjalli thot Halil Kastrati

Ja ka vlejt shume😢 E gezofshi banesen e re

Historia e tij me te shti ne dhe per se gjalli

O Zot na fal kur ankohemi 😢

Qe 5 vite i pa levizeshem
Qe 5 vite po dergjem ne spital o Halil
Qe 5 vite skam qene ne shtepi
Qe 5 vite i kam plaget e hapura

E kam nenen e semur , e kam edhe nje vella, kurr shtepi tonen nuk kemi pasur, jemi me qira neper dyer te huaja

Vuaj nga semundjet e nga plaget, vuaj per nenen se nuk mundem ta shoh shpesh, nuk mundet me ardh me me vizituar sepse edhe ajo eshte e semur

Prekese, shume prekese, megjithate aj buzeqeshi
Buzeqeshi kur i tham se NE TA KEMI BLE NJE BANES

Enver Saliji me nenen dhe vellaun e tij nga Shkupi u be me banese te re

Perveç baneses aj tani kurohet dhe po sherohet fale nje vellau ketu nga Shkupi Irfan Buçi i cili ka marr persiper krejt shpenzimet per sherimin e tij

Bamires, o Bamires Zoti ju shperblefte

Artikuj të ngajshëm

Një “Shpërndarje” Ty Nuk Të Kushton Asgjë, Për Blerondin Është Shpresë Për Jetë!

Redaksia Shprehja

Gruaja nuk ia hap burrit telefonin, arsyeja ju len pa fjale

Redaksia Shprehja

PASH ALLAHUN SI MË KE HARRUAR !!

Redaksia Shprehja