May 15, 2021
Portali Shprehja

Historia që fshihet pas këngës “Vendi im” e Elvana Gjatës

Nëse do të duhej të përmendnim një dyshe shumë të mirë dhe të suksesshme në industrinë e muzikës, padyshim që do thoshnim Elvana Gjata dhe Pirro Çako. Pas albumit të parë ata erdhën me albumin tjetër “Çelu” i cili mban 7 këngë që në fakt vijnë si një formë drite dhe shprese për jetën. Por […]

.

Të Ngjajshme

Violetë Kukaj zhvishet në rrugë

admin

Djali i Belkizës me buzëqeshje të ëmbël pranë nënës

admin

Sindi dhe Elgit Doda ironizojnë Anën: “Një minut heshtje për muzikën”

admin

Leave a Comment