June 3, 2023
Portali Shprehja

Hit i garantuar, Tayna tërheq vëmendje me këngën e re

Rep-artistja e njohur, Tayna është rikthyer me një projekt të ri muzikor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin e ri, Gesko dhe kanë publikuar videoklipin, “S’du me ni”.

Tayna shfaqet shumë atraktive dhe disa veshje të ndryshme, duke tërhequr gjithmonë vëmendje me format perfekte.

Sa i përket këngës, për tekstin dhe melodinë janë kujdesur, Tayna dhe Gesko, ndërsa ‘beat’ nga Xhooleeo Beatz.

Kujtojmë që kjo këngë vjen, pas bashkëpunimit që Tayna muaj më parë solli me Cricket me titullin “Pijetore”.


Të Ngjajshme

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

Leave a Comment