3.3 C
Skopje
December 2, 2019
Shëndetsi

Hoteli magjik në Maldive që ju mundëson të flini në rrjetën mbi det dhe nën ndriçimin e yjeve

Nëse jeni duke qëndruar ulur pranë tavolinës së punës dhe pamje të vetme e keni pjesën e pasme të kokës së dikujt, atëherë ju kërkojmë falje. Dhe, duhet t’ju paralajmërojmë: kur t’i shihni fotografitë e mëposhtme do t’ju rritet në maksimum dëshira për të shkuar në Maldive. Në Maldive gjendet hoteli “Grand Park Kodhipparu”, i […]

.

Artikuj të ngajshëm

Ermali dhuron 100 mijë euro, Sabri Fejzullahu lëshon shtëpinë për të prekurit nga tërmetet

shprehja

Ky burrë paralajmëroi por askush s’ia vuri veshin: Në datat 25-27 nëntor do të bjerë tërmet i fuqishëm

shprehja

Ndodh mrekullia: Shpëtohet pas 20 orësh nën rrënoja Klajdi Qato – operacioni u ndoq Live edhe nga presidenti i Shqipërisë

shprehja