February 1, 2023
Portali Shprehja

I arratisuri Bekim Memeti, ishte i dënuar për vrasje në Reçicë të Vogël është ekstraduar nga Gjermania 2 vite më parë

I burgosuri Bekim Memeti, i cili mbrëmë ka plagosur një polic të burgut rrugës për në spital dhe është arratisur, është dënuar me burg për një vrasje të kryer në vitin 2016 në Reçicë të Vogël të Tetovës, shkruan Pa Censurë.

Memeti fillimisht u dënua në mungesë, ndërsa në vitin 2020 u arrestua në Berlin të Gjermanisë dhe më pas u ekstradua. Procedura u përsërit në gjykatë dhe u dënua sërish me burg të gjatë.

Në shtator të vitit 2016, në rrugën 188 në Reçicë të Vogël ka pasur një debat mes dy grupeve, gjatë së cilës ka vdekur një person, për të cilin është akuzuar dhe dënuar Memeti, i cili tani është sërish në arrati./ Pa Censurë

Të Ngjajshme

Nëse doni veprim maksimal shërues, atëherë në këtë mënyrë duhet ta konsumoni hudhrën!?

Hulumtimet e shumta nuk kanë arritur në përfundime të sakta se deri në çfarë mase çajrat mund të shërojnë gripin dhe të ftohtin

Taravari: për ASH-në mbetet prioritet lufta kundër korrupsionit dhe funksionimi i shtetit të së drejtës

Leave a Comment