July 3, 2022
Portali Shprehja

I arrestuari për keqtrajtim të fëmijës lirohet në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës ka arrestuar një person për keqtrajtim të fëmijës.

Rasti i keqtrajtimit kishte ndodhur më 22 qershor në Prishtinë.

Tact Watches

“Prishtinë 22.06.2022 – 18:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka kryer veprën penale të lartcekur. Lidhur me rastin është kontaktuar dhe QPS, në konsultim me prokurorin i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment