April 16, 2021
Portali Shprehja

I bëjmë ftesë edhe Xhavit Halitit që të vijë nesër dhe të votojë – Iliria News Agency

Haxhiu: I bëjmë ftesë edhe Xhavit Halitit që të vijë nesër dhe të votojë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Ndërroi jetë valltari i njohur i Anamoravës, Zija Memeti (VIDEO) – Iliria News Agency

admin

Lauka:Shqiptarët janë aktualisht të pafuqishëm për ta bërë bashkimin kombëtar – Iliria News Agency

admin

Votoni Edi Ramën në zgjedhjet e 25 prillit – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment