August 11, 2022
Portali Shprehja

I bllokohet kartela bankare, dikush kishte bërë blerje online pa dijeninë e saj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër ka raportuar se pasi ka qenë në filialin bankar është njoftuar se llogaria e saj është bllokuar si pasojë e blerjeve online pa dijen e saj që kishte ndodhur me kartelën e saj.

Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë.

“Fushë Kosovë, 21.07.2022-09:35. Më 04.08.2022 ankuesja femër kosovare, ka raportuar se pasi ka qenë në filialin bankar  është njoftuar se llogaria  e saj është bllokuar si pasojë e blerjeve online pa dijeninë e saj që kishte ndodhur me kartelën e saj”, thuhet në raport.

Rasti në procedurë hetimore. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet në Viti i dyshuari për vjedhje të rëndë dhe posedim të substancave narkotike

admin

Tre të arrestuar në lokacione të ndryshme për posedim të paautorizuar të narkotikëve në Prishtinë

admin

Babai gjen vajzën e tij tek një i mitur në Prishtinë

admin

Leave a Comment