November 27, 2020
Portali Shprehja

I burgosuri torturoi dhe vrau me thikë pedofilin më të tmerrshëm të Britanisë Richard Huckle

Richard Huckle, 33, i cili abuzoi rreth 200 të fëmijë të pambrojtur, u pohua se u vra “me gjak të ftohtë” nga Paul Fitzgerald, shkruan “DailyStar”.

30-vjeçari kreu një “sulm të zgjatur të krijuar për të poshtëruar dhe degraduar” pedofilin, transmeton lajmi.net.

Gjykata e Hull Crown dëgjoi se si Huckle ishte mbytur me një kabllo elektrike në qelinë e tij para se një stilolaps të futej me forcë në trurin e tij.

Ai gjithashtu pësoi goditje të shumta në fytyrë dhe një në veshkë me një fyell të bërë nga një furçë dhëmbësh e shkrirë.

Juristët u thanë se Fitzgerald u gjet “duke torturuar” Huckle, i cili ishte i dhëmbëzuar dhe i lidhur në një pellg gjaku.

Një objekt u fut gjithashtu në të ndërsa Fitzgerald donte t’i jepte një “shije” të asaj që u nënshtroi viktimat e tij, u tha, transmeton lajmi.net.

Richard Huckle

Kur ai foli me menaxherin e ekipit të shëndetit mendor në burg, Fitzgerald i tha atij se “vrau ​​Z. Huckle me gjak të ftohtë” dhe do të donte të kishte gatuar copa të trupit të tij, u tha.

Ai gjithashtu thuhet se i tha Dr Shenoy sulmi i tij ishte “drejtësia poetike”.

Fitzgerald shtoi: “Ky është një njeri që përdhunon dhe abuzon fëmijët për argëtim. Ai mund t’i ketë vrarë edhe ata. Unë jam i prirur të mendoj se ai bëri më keq sesa thjesht t’i përdhunonte”.

Prokurori e përshkroi Huckle si një “pedofil grabitqar”, dëmtimet e të cilit treguan “një formë dënimi të lidhur” me krimet e tij.

Ai shtoi: “Ky ishte një sulm i planifikuar dhe ekzekutuar me kujdes, gjatë së cilës Z. Huckle i ishte nënshtruar një sulmi të zgjatur gjithashtu i projektuar për ta poshtëruar dhe degraduar atë”, transmeton lajmi.net.

Paul Fitzgerald

Huckle, 33 vjeç, pranoi 71 akuza të abuzimit seksual kundër deri në 200 fëmijëve në të gjithë Malajzinë gjatë nëntë viteve, disa prej tyre deri në gjashtë muaj.

Përbindëshi vuri në shënjestër fëmijë të pambrojtur ndërsa doli vullnetarë në jetimore në Malajzi.

Huckle do të mburrej për krimet e tij në internet në një dhomë bisede me pedofilë të tjerë duke mburrur se ishte më lehtë të abuzosh me fëmijët e varfër aziatikë sesa me fëmijët më të pasur perëndimorë.

Ai madje i dha vetes pikë për nota të ndryshme të sulmeve ndaj fëmijëve dhe ndau fotografi dhe video të tij kur përdhunonte fëmijët. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Vetëm disa njerëz e kanë këtë shenjë në shuplakë të dorës, kjo është domethënia

admin

Qyteti misterioz në shkretëtirë me ndërtesa të larta pa asnjë njeri

admin

Princesha Diana tërheqëse me bikini, fotografi të rralla

admin

Leave a Comment