September 26, 2020
Portali Shprehja

“I çmenduri” Bielsa merkato në Francë, do sulmuesin e PSG!

Leeds United u ngjit në Premier League pas një mungese shumë vjeçare. Trajneri “i çmendur”, Marcelo Bielsa, ka nisur të mendojë për merkaton dhe të mendojë për afrimet e mundshme.

Emri që ka dalë së fundmi në skenë është ai i Julian Draxler. 26-vjeçari nuk bën më pjesë në planet e PSG-së dhe drejtuesve francezë, prandaj po mendon për një ekip të ri.

Eksperienca në Premier League mund të jetë e duhura për futbollistin gjerman. Ai mund të marrë minuta dhe të mundohet të bindë trajnerin Joachim Low për ta thirrur në Euro2021.

 

.

Të Ngjajshme

Dëbimi i Suarezit, shpërthimi i Messit, merkatoja dhe objektivat; Koeman përgjigjet për gjithçka

admin

E PAZAKONTË! Klubi hollandez lejohet të sponsorizohet nga lojërat erotike

admin

“Nuk dua të flas për ato që tha Bale. Mendojmë për veten tonë tani”

admin

Leave a Comment