June 20, 2021
Portali Shprehja

I dashuri e quan Dafina Zeqirin “perfeksion”

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre. Çifti i dashur dhe i njohur për publikun po shihen vazhdimisht në praninë e njëri-tjetrit dhe nuk mungojnë as postimet e shumta në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Dafina dhe Genci së fundi janë duke kaluar disa ditë pushimi në Turqi dhe nuk […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment