July 28, 2021
Portali Shprehja

“I dashuri im është anonim” Jasmin kërcënon faqet që publikuan foto me një djalë të huaj

Jasmin Kadriu, së fundmi e pranoi që është në lidhje dashurie, por e la anonim duke mos treguar kush është. Ndërsa, rrjetet sociale ka qarkulluar një imazh i një djali që thonin se ai është i dashuri i ri i bukuroshes zeshkane. Por, kjo gjë e ka nevrikosur ish-konkurentet e “Përputhen”, e cila u revolua […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment