March 1, 2021
Portali Shprehja

I dashuri nuk kursehet për ditëlindjen e Adriana Matoshit

Aktorja e mirënjohur Adriana Matoshi sot feston ditën e lindjes.

I dashuri i saj, futbollisti Keith Oëen Groeneveld, i cili është pjesë e ekipit të ‘Ferronikelit’ është treguar shumë romantik duke uruar Adrianën në rrjete sociale me fjalë dashurie, shkruan “Kosovarja”.

Ai ka bërë një insert fotosh të çiftit, ku duken shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe shumë të dashuruar.

“Urime ditëlindjen dashuria ime” ka shkuar ai.

Kujtojmë se javë më parë Adriana ka aderuar në partinë e Albin Kurtit, kështu duke hyrë në listë për deputete nga radhët e VV-së. /Kosovarja/


Të Ngjajshme

S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht: Çfarë ke ti me punën e leshit

admin

Antonela heqë dorë nga Mevlani- ia lë Ledjanës

admin

‘Ana e dytë’ dorëzohet, largohet vetëm dhe në lot nga Përputhen

admin

Leave a Comment