May 28, 2022
Portali Shprehja

I dehur sulmon policin, arrestohet prishtinasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Prishtinë.

I njëjti është arrestuar pasi që kishte sulmuar fizikisht zyrtarin policor i cili ishte në kryerje të detyrës zyrtare.

Tact Watches

I dyshuari kishte qenë nën ndikimin e alkoolit, dhe më pas arrestuar ku me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aksident në rrugën Kllokot-Viti, vdes një motoçiklist

admin

Aksident mes tri veturave në Gjakovë, lëndohen pesë persona

admin

Vritet një 30 vjeçar në Ferizaj

admin

Leave a Comment