March 1, 2021
Portali Shprehja

I dha fund me Jonida Maliqin, Romeo tani në romancë me vajzën e ministrit shqiptar?

Romeo duket se ka nisur lidhje të re dashurie.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i kanë ndarë rrugët dhe këtë gjë e konfirmoi vet këngëtarja.

Në një intervistë të fundit, Jonida teksa foli për festën e Shën Valentinit, deklaroi se është beqare.

Por, duket se Romeo menjëherë ka nisur një romancë të re dhe atë me vajzën e ministrit Niko Peleshi, Aleksian.

Kështu të paktën kanë lënë të kuptohen fotografitë e dyshes nga i njëjti vend dhe të postuara në të njëjtën kohë.

Po ashtu, këto dyshime i forcuan edhe disa postime të Aleksias, ku shfaqej në shoqërinë e një mashkulli në veturë, e që duket të jetë Romeo.


Të Ngjajshme

‘Ana e dytë’ dorëzohet, largohet vetëm dhe në lot nga Përputhen

admin

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

admin

Fation Kuqari e pranon se ka tradhëtuar sa ishte në lidhje me një femër

admin

Leave a Comment