May 21, 2022
Portali Shprehja

I dyshuari për grabitjen e shtëpisë së Benzema, arrestohet në Laç të Shqipërisë

Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg për 40 ditë Alfred Prodanin, Drejtorin e Ujësjellësit të Kurbinit. Me urdhër të autoriteteve spanjolle, policia shqiptare e arrestoi Alfred Prodanin në Laç, tre ditë më parë.
Ky i fundit dyshohet se ka grabitur shtëpinë e yllit të Real Madrid, Karim Benzema.

Tact Watches

Ngjarja në shtëpinë e sulmuesit francez është regjistruar më datë 27 shkurt 2019 teksa Reali po luante El Classicon me Barcelonën.

Të Ngjajshme

Snajperistja elitare: Cila është dobësia e armikut

admin

U tha se ka vdekur Nazim Bllaca, reagon vëllai i tij – tregon si qëndron e vërteta

admin

Tornado i rrezikshëm godet Gjermaninë, dhjetëra të lënduar dhe dëme të mëdha

admin

Leave a Comment