December 3, 2022
Portali Shprehja

I është përkeqësuar gjendja në një hotel në Shkup, ndërron jetë një 27-vjeçare

Sot, respektivisht pak pas mesnate, në Shkup ka ndërruar jetë një 27-vjeçare. Nga MPB thonë 27-vjeçares fillimisht i është përkeqësuar gjendja në një hotel në Shkup, prej ku është transferuar në spital, ku edhe ka ndërruar jetë.

“Me datë 13.11.2022, në ora 00:50 në SPB-Shkup, nga ana e Emergjencës Mjekësore është raportuar se nga një hotel në rrugën “Çairska” për ndihmë mjekësore është marrë R.D.(27) dhe është transferuar në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”, ku ka ndërruar jetë, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune”, njofton MPB.

Të Ngjajshme

Pushteti lavdërohet për ulje të çmimeve, por situata nëpër dyqane është krejt ndryshe

Taravari: S’kemi ftesë për hyrje në Qeveri

Alarm në Britani, katër fëmijë humbën jetën nga bakteri brenda pak ditësh

Leave a Comment