January 23, 2021
Portali Shprehja

I gjetën marihuanë, i dyshuari godet policin në Prizren dhe arrin të ikë nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës në fshatin Piran të Prizrenit, gjatë kontrollimit fizik, tek i dyshuari mashkull kosovar ka gjetur dhe konfiskuar 2.6 gram substancë narkotike, e llojit Marihuanë.

“Gjatë legjitimimit nga ana e njësitit policor, i dyshuari e kishte sulmuar njërin prej zyrtarëve policor dhe kishte arrit të largohet nga vendi i ngjarjes.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Paraburgim ndaj një personi të dyshuar për veprën penale lëndim i lehtë trupor

admin

Sulmohet një polic në Gjilan, shkak shqiptimi i gjobës në trafik

admin

Nje femër raporton se është dhunuar nga dy persona në një hotel në Prizren, mjeku thotë të kundërtën

admin

Leave a Comment