August 17, 2022
Portali Shprehja

I hyjnë në shtëpi dhe e lidhin me litar – hajnat i vjedhin dinar viktimës nga Shtërpca

Persona të maskuar kanë hyrë në një shtëpi në fshatin Drajkovc të Shtërpcës.

Sipas policisë ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se gjersa ka qenë në shtëpinë tij,  dy persona të maskuar nën kërcënimin e revoles kanë hyrë me dhunë brenda në shtëpi, e kanë lidhur me litar viktimën dhe i kanë  grabitur disa dinar (monedha e serbe).

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti në hetime. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Prizren, dëshmitari tregon detaje si u ther për vdekje me thikë shoku i tij

admin

Aksident në rrugën magjistrale Prishtinë-Podujevë, lëndohen shtatë persona

admin

U nis i armatosur drejt ambulantes për ta sulmuar një person, arrestohet i dyshuari në Suharekë

admin

Leave a Comment