October 1, 2023
Portali Shprehja

I keni hekurosur këmishët gabim gjatë gjithë jetës: Falë këtij truku, ato do të duken perfekte

Nëse jeni një nga ata njerëz që hekurosin këmisha duke shmangur butonat sikur janë helmues, duhet t’ju zhgënjejmë me faktin që keni hekurosur gabim gjatë gjithë jetës. Ka një mënyrë më të lehtë.

Për vite me radhë ju keni kaluar një hekur në hapësirën midis butonave për të hekurosur pëlhurën në atë vend dhe, në rregull, ju jeni të mirë në këtë, por metoda e hekurosjes që do të prezantojmë në këtë tekst do ta bëjë më të lehtë për ty.

“Si të hekurosh si profesionist”, titullohet videoja e publikuar në TikTok, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen e përdoruesve pikërisht për shkak të metodës së hekurosjes së paraqitur nga njeriu në videon në të cilën shprehet se tregon sekret.

“Nëse jeni duke hekurosur një këmishë si unë dikur, me siguri po hekurosni duke shmangur butonat sikur të ishin fusha të minuara. “Më vjen keq t’ju ​​them, por kjo nuk është mënyra e duhur”, tha ai dhe më pas shpjegoi grafikisht se si e bën këtë. E ktheu këmishën nga brenda, e hekurosi nga brenda dhe më pas tregoi se dukej perfekte.

Shumica u treguan të entuziazmuar në komente, ndërsa ka nga ata që e dinin tashmë këtë truk dhe e përdorin prej kohësh.

.

Të Ngjajshme

“Shtator i zi” në Suedi, shpërthen sërish dhuna e bandave

Industria e prodhimit të çelikut në Europë në rrezik

Dita botërore e të moshuarve

Leave a Comment