5.1 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

I martuar dhe me fëmijë: Dalin detaje nga lidhja e Kejvinës me nipin e deputetit

I martuar dhe me fëmijë: Dalin detaje nga lidhja e Kejvinës me nipin e deputetit

10/11/2019 | 08:52

 

 

Modelja e ka mohuar një gjë të tillë, madje një reagimin e saj ajo paralajmëroi se do të padisë të gjithë gazetarët, me pretendimin se kanë abuzuar me emrin e saj pasi ato që janë thënë deri më tani janë të pavërteta.

“Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për këto artikuj që keni përdorur në emrin tim. Por abuzoni si kafshët”, shkruan modelja. 

Megjithatë, ndonëse ajo e ka mohuar një gjë të tillë, burime të sigurta nga grupi hetimor bëjnë me dije se Kejvina kishte një raport dashurie me Redjan Rrajën.

Ky i fundit ishte i martuar me fëmijë dhe disa ditë në javë qëndronte me familjen e tij në Krujë dhe ditët e tjera të javës bashkëjetonte me modelen bukuroshe.

Redjan Rraja është autori kryesor i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, 8 ditë më parë.

Ai është lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda, e ndërsa në celularin e sekuestruar iu gjetën biseda të shumta me velinën Kejvina Kthella, duke bërë që kjo e fundit të merret në pyetje nga Prokuroria.

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja