November 29, 2020
Portali Shprehja

I mituri maltreton një person në Prizren

Një i mitur ka maltretuar një person tjetër dhe pas një mosmarrëveshje verbale i dyshuari i nervozuar derisa po dilte nga dera e hyrjes me grusht e ka thyer xhaminë e derës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 17:20, në Prizren.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Viktima m/k raporton se i dyshuari, i mitur, m/k e maltreton, dhe tani pas një mosmarrëveshje verbale i dyshuari i nervozuar derisa po dilte nga dera e hyrjes me grusht e ka thyer xhamin e derës. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet

.

Të Ngjajshme

Rrahje në Bardhosh, një i lënduar ndërsa tre persona arrestohen

admin

Dorëzohen në Polici të dyshuarit për plagosjen në Milloshevë

admin

Një muaj paraburgim për të pandehurit S.V, akuzohet për dhunim

admin

Leave a Comment