July 3, 2022
Portali Shprehja

I nxirë dhe i tonifikuar në plazh; Guardiola shijon ditët e fundit të pushimeve (fotot)

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, duket i nxirë dhe i tonifikuar në plazhin e Barbados. 51-vjeçari katalanas kaloi një kohë të mirë me surfing në Karaibe, ndërsa ishte me pushime familjare. Bashkë me Pep ndodhet gruaja, Cristina Serra, 49 vjeçe, dhe fëmijët e tyre.

Trajneri i njohur kishte veshur një palë pantallona të shkurtra me ngjyrë të verdhë dhe të shkëlqyeshme teksa pushonte. Një ndjekës shkroi: “Pep është i njohur për dashurinë e tij për punët e bukura të këmbëve, por ishte pak i vëmendshëm ndërsa ecte përgjatë plazhit drejt valëve.

Tact Watches

Ai zhyti gishtin e këmbës, por nuk dukej shumë i etur për të hyrë shumë thellë, kështu që u kthye në shezllonin e tij të diellit për t’u qetësuar dhe për të admiruar pamjen”.

Pep është duke u relaksuar në ditët e fundit, teksa përgatitet të kthehet në punë, pasi skuadra e tij Manchester City mezi pret të mbrojë pozicionin e kampionit të Premier League.

Manchester City e nis sezonin e ri me një udhëtim në Londër, përballjen meWest Ham të dielën e 7 gushtit. Kjo do të jetë edhe ndeshja e fundit e fundjavës hapëse të edicionit të ri në Premier League.

.

Të Ngjajshme

Operacioni 60 milionë që komplikon panet e Milan-it

admin

“Inter është favorite për një arsye”, Panucci: Absurde të vihet në diskutim një si ai

admin

“Ëndërroj Barçën”, Gnonto: Në 2018-ën qava për Inter-in

admin

Leave a Comment