September 27, 2020
Portali Shprehja

I riu shtrohet në spital pasi ia kafshoi gjarpri penisin teksa qëndronte në guaskë tualeti

Siraphop Masukarat shkoi në spital të martën në mbrëmje pasi pësoi dhimbje të befasishme në organin gjenital, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net..

Studenti universitar shikoi poshtë dhe pa pitonin me nofullat e tij të shtrënguara rreth majës së penisit.

Si pasojë e kësaj, ai pësoi gjakderdhje të rëndë, duke e çuar atë në spital.

Kujdes: Pamjet kanë përmbajtje të rënda dhe nuk rekomandohen për persona nën moshën 18 vjeçare. Ndiqeni videon këtu/Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Shkencëtarët zbulojnë se si të fusin tema të caktuara në ëndrrat e dikujt tjetër

admin

Moment i tmerrshëm: Një shofer përshkon një vendkalim vdekjeprurës

admin

Ja çfarë thotë forma e gishtit për personalitetin tuaj

admin

Leave a Comment