19 C
Skopje
October 19, 2018
BLUE

I “tërboi” të gjithë, Gjystja zhvisjet sërish si një 20 vjeçare (FOTO LAJM)

I “tërboi” të gjithë, Gjystja zhvisjet sërish si një 20 vjeçare (FOTO LAJM)

Gjyste Vulaj tash e sa vite i ka qëndruar besnike industrisë së muzikës.

Këngëtarja përveç angazhimeve të shumta që ka gjatë kësaj sezone, ajo po siguron kohë edhe për relaks, shkruan lajmi.net.

Në një video që ka ndarë me ndejkësit në InstaStory, Gjystja shfaqet para pasqyrës me bikini me ngjyrë të zezë.

Edhe pas këtyre viteve, ajo vazhdon t’u bëjë ‘konkurrencë’ 20 vjeçareve me linjat perfekte trupore.

Kënga e fundit e Gjyste Vulës është publikuar gjatë muajit mars dhe titullohet “Sonte bëjmë nam”.

Shtuar më 07/08/2018,
ora 14:53Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja